Aktualności

Głosuj!

Zapraszamy wszystkich do głosowania w konkursie o tytuł 'Gwiazdy Dobroczynności’ wybierając najbardziej zaangażowaną społecznie polską Gwiazdę. Plebiscyt organizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Czytaj więcej

Najlepszy Sportowiec 2013

15 grudnia 2013 roku podczas spotkania świątecznego Stowarzyszenia Rehabilitacyjno – Sportowego Szansa- Start Gdańsk, Dariusz Michalczewski w imieniu swoim oraz Fundacji Równe Szanse wręczył specjalną nagrodę dla pływaka- Patryka Kowalskiego. 

Czytaj więcej

Dzień Wolontariusza

9 grudnia 2013 roku wolontariusze i przyjaciele Fundacji Hospicyjnej, Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC oraz Fundacji Równe Szanse obchodzili uroczyście Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Czytaj więcej

Mikołajki na Kaszubach

W tym roku Fundacja Równe Szanse oraz Polskie Towarzystwo do Walki  z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku  przygotowało Mikołajki  w Gospodarstwie Agroturystycznym „U Rychertów” w Kiełpinie. Weekendowa wichura nie przeszkodziła blisko 60-ciu uczestnikom w dotarciu na Kaszuby. Za to uradowały wszystkich zaspy śniegu, dzięki którym mogliśmy wyruszyć saniami na kulig!

Czytaj więcej

Już 7 grudnia 2013 roku, o godz. 17:00 w Gdańsku, w Orunińskiej hali CKZiU nr. 2 przy ul. Smoleńskiej, rusza po raz pierwszy TIGER LIGA – Liga Równych Szans . Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

Pierwsza pomoc w Świetlicy

14 listopada 2013 roku, Fundacja Równe Szanse dzięki pomocy Ani Tomaszek z Harcerskiego Klubu Ratowniczego Medicus przeprowadziła Szkolenie z Pierwszej Pomocy dla Stowarzyszenia „Dom Rodzinny Nasze Dzieci”. 

Czytaj więcej

Światło dla Hospicjum

Dariusz Tiger Michalczewski oraz Fundacja Równe Szanse stara się jak najczęściej wspierać akcję organizowane przez Hospicjum im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku.Tak było i tym razem. 1 listopada w ramach akcji „Światło dla Hospicjum”, na gdańskim cmentarzu Łostowickim, kwestował Dariusz Michalczewski w towarzystwie młodych wolontariuszy.

Czytaj więcej

GDAŃSK MISTRZEM POLSKI!

W dniach 20-22.09.2013 we Wrocławiu odbyły się piłkarskie Mistrzostwa Polski Miast. Po eliminacjach wojewódzkich wystartowało w nich sześć najlepszych ekip (Częstochowa, Lubin, Łódź, Suwałki, Oświęcim, Gdańsk).

Czytaj więcej

Święto Boksu w Toruniu

12-13 października 2013 r. w Toruniu został rozegrany XVII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Zygmunta Krygiera. Impreza jest jednym z najważniejszych corocznych wydarzeń w polskim pięściarstwie, a każda kolejna edycja gromadzi czołówkę europejskiego boksu. Udział w tegorocznych zawodach wzięło 71 zawodników z m.in.  z Niemiec, Rosji, Szwajcarii, Szwecji i Litwy.

Czytaj więcej

Festiwal Talentów- Cyrk Korona

21 września 2013 roku, Dariusz Tiger Michalczewski został zaproszony przez Cyrk Korona jako gość specjalny czwartej edycji Festiwalu Talentów – najważniejszego wydarzenia cyrkowego w Polsce.

Czytaj więcej