Aktualności

Spotkanie „na Dolnej”

10.12.2014, Dariusz Michalczewski wraz z Fundacją i przedstawicielami Klubu Hokeja Podwodnego „Bałtyckie Foki”, odwiedzili Świetlicę „na Dolnej”. Sportowcy – zarówno hokeiści, jak i Tiger – opowiadali o swoich dyscyplinach sportu, ile wysiłku, wyrzeczeń, a jednocześnie przyjemności płynie z treningów

Czytaj więcej

6 grudnia, data kojarząca się jednoznacznie – imieniny Mikołaja, dla wielu wstęp do Świąt Bożego Narodzenia. A Święta to nic innego jak ciepły, rodzinny okres, w którym nikt nie może być sam, w którym wszyscy jednoczą się w atmosferze miłości i przyjaźni. I My postanowiliśmy zjednoczyć się z innymi i zrobić coś dobrego!

Czytaj więcej

Gwiazdy Dobroczynności 2014

Zapraszamy wszystkich do głosowania w Plebiscycie „Gwiazdy Dobroczynności”, organizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Gwiazdy Dobroczynności to osoby publiczne i powszechnie znane, które wykorzystując swój wizerunek udzielają się dobroczynnie, wspierają akcje społeczne czy zakładają organizacje charytatywne.

Czytaj więcej

Dariusz „Tiger” Michalczewski bierze udział w kampanii społecznej „Pięściarze bokserom i nie tylko”. To akcja, która ma za zadanie zwrócić uwagę na problem nieludzkiego traktowania zwierząt w Polsce. W ramach kampanii powstał charytatywny kalendarz, dzięki któremu zostaną zebrane fundusze na zakup karmy dla zwierząt w schroniskach.

Czytaj więcej

3….2….1….Bungee!

We wtorek, 16 września 2014 roku, na parkingu PGE Areny w Gdańsku zaprzyjaźnione z fundacją dzieci oraz młodzież miały okazję poczuć emocje towarzyszące skokom na bungee. Skąd pomysł na tak ekstremalne spędzenie czasu? – aby pokonać strach! Uczucie, które towarzyszy nam stale, każdego dnia.

Czytaj więcej

Spotkanie z dziećmi

14 sierpnia Dariusz Michalczewski wraz z Fundacją odwiedzili  podopiecznych Fundacji Agawa w Gdańsku.  
Dariusz Michalczewski opowiedział młodzieży jak został sportowcem i ile wysiłku kosztowały go wieloletnie treningi, jak ważna jest Szkoła i nauka Języków oraz jakie są jego ulubione ciasta.

Czytaj więcej

Dni Kalisk

26 lipca 2014 roku w miejscowości Kaliska odbył się festy Lato na Kociewiu – Dni Kalisk. Z tej okazji fundacja Równe Szanse, poprowadziła konkurencje sportowe dla rodzin. Rodzinom nie brakowało determinacji w zdobywaniu punktów.

Czytaj więcej

Równi w Sporcie!

9 maja 2014 roku o godzinie 16 na boisku MOSIR  w Gdańsku odbył się pierwszy nabór chłopców i dziewcząt rocznik 2009 do bezpłatnej szkółki piłkarskiej. Podczas krótkich gier i zabaw z piłką, trenerzy przyglądali się młodzikom i oceniali ich zdolności ruchowe, zwinność, potencjał i predyspozycje.

Czytaj więcej

Równi w Sporcie!

Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse” wraz z Fundacją „Szkoła Wychowania Młodych Piłkarzy Pokolenia Lechii Gdańsk” w ramach wspólnego projektu „Równi w sporcie” rozpoczynają nabór do nieodpłatnej szkółki piłkarskiej dla chłopców z rocznika 2009.

Czytaj więcej

21 stycznia 2014 roku w ratuszu Miasta Słupsk, Dariusz Tiger Michalczewski odebrał Złote Serduszko WOŚP, które zostało wylicytowane przez jego fundację Równe Szanse Ze Słupskiem Tiger związany jest od dawna. Do tego miasta ma duży sentyment i dlatego wsparł tutejszy sztab.

Czytaj więcej