Aktualności

4 czerwca, Fundacja „Równe Szanse”, we współpracy z Fundacją 180 Stopni, zorganizowała imprezę z okazji minionego Dnia Dziecka. Zabawa odbyła się w zaprzyjaźnionej Akademii Artystycznej, a uczestnikami warsztatów tanecznych i manualnych byli podopiecznymi Ogniska Wychowawczego nr 3 ul. Głębokiej w Gdańsku.

Czytaj więcej

Tiger w Podstawówce

31 maja Dariusz Michalczewski, po raz kolejny, zasiadł w szkolnej ławce. Tym razem, na szczęście, tylko po to, by podzielić się z uczniami opowieściami o swoim dzieciństwie, sportowych tryumfach i życiu po zakończeniu kariery bokserskiej. Szkoła Podstawowa nr 62 przyjęła Tigera ciepło i miło, a sprzyjająca aura pozwoliła zorganizować spotkanie w pięknej, letniej scenerii na szkolnym boisku.

Czytaj więcej

19 maja, w gdańskim Zespole Szkół Energetycznych, Dariusz Michalczewski spotkał się z uczniami, aby przybliżyć im nieco swoją historię – począwszy od kariery sportowej, kończąc na opowieściach o życiu prywatnym. Równie chętnie Tiger odpowiadał na pytania zadawane przez uczniów i pozował do wspólnych zdjęć.

Czytaj więcej

12 maja, uczniowie gdańskiej Szkoły Podstawowej nr 12, mieli przyjemność spotkać się z Mistrzem Świata, Dariuszem Michalczewskim. Ciepłe przyjęcie zachęciło Tigera do opowieści o dorastaniu, ciężkich treningach i życiu po zakończeniu kariery sportowej. Kończąc spotkanie, uczniowie wręczyli Mistrzowi podziękowania oraz chętnie pozowali do wspólnych zdjęć.

Czytaj więcej

Tiger z wizytą w Gimnazjum

9 maja, Dariusz Michalczewski wraz z Fundacją, miał przyjemność gościć w Gimnazjum nr 48 w Gdańsku. W trakcie spotkania Mistrz wspominał swoje dzieciństwo, opowiadał o karierze sportowej i życiu po jej zakończeniu. Na gościa czekała również wyjątkowa niespodzianka – szkolny zespół wykonał samodzielnie zaaranżowany utwór „Eye of the Tiger”.

Czytaj więcej

W dniu 17 marca, Dariusz Michalczewski wraz z Fundacją odwiedził Ognisko Wychowawcze prowadzone przez Fundację dla Rodziny „Ogniska Nadziei”. W trakcie spotkania Tiger opowiadał o swoim dzieciństwie, dorastaniu, dzielił się wspomnieniami z bokserskiego ringu.

Czytaj więcej

Spektakl Musicalowy „Oliver Twist” – wydarzenie artystyczne, które miało miejsce 5 lutego 2016 roku, było wydarzeniem wyjątkowym. Łącząc siły kilku organizacji – Fundacja 180 stopni i Rotary Gdańsk Centrum, zbierano fundusze na organizację letniego obozu dla podopiecznych Funduszu Dzieci Osieroconych oraz Fundacji Równe Szanse.

Czytaj więcej

Warto mieć marzenia

5 lutego, w Szkole Podstawowej nr 17 w Gdańsku, odbyło się forum dyskusyjne pt.: „Warto mieć marzenia”, w którym miał przyjemność uczestniczyć Dariusz Michalczewski oraz kilku innych, znanych ze swej działalności, Gdańszczan: muzyk – Michał Jacaszek, Michał Targowski

Czytaj więcej

3 lutego, w gdyńskim Zespole Szkół Rzemiosła i Handlu odbyły się XXV Mistrzostwa Gdyni w Sportach Siłowych. Na jubileuszową edycję zawodów zaproszono również Dariusza Michalczewskiego i Fundację „Równe Szanse”. Tiger miał przyjemność wręczyć nagrody zwycięzcom, natomiast po zakończeniu zawodów,

Czytaj więcej

Dnia 5 grudnia 2015 roku Dariusz Michalczewski odebrał niezwykle prestiżową i ważną nagrodę – Nagrodę „Zacnego Uczynku”, przyznawaną corocznie osobom wyróżniającym się szczególnie wrażliwą, humanitarną postawą. „Zacny uczynek” to zachowanie, ogół działań, postawa, która służy dobru ogółu, a czynienie tego dobra, tegoż „uczynku” jest całkowicie bezinteresowne.

Czytaj więcej