Bałtyk Cup 2011

26-27 lutego 2011 roku odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przez drużynę SKS Bałtyk Gdynia. Patronat nad turniejem objął prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek, a Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse” ufundowała nagrody indywidualne.

Sportowe święto odbyło się w atmosferze przyjaźni i zabawy, jednocześnie ukazując pasje młodych ludzi do tak popularnej dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna. Finalistą Turnieju został GRYF Tczew, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju -Remigiusz Szlicht a bramkarzem – Oskar Gużliński.

Podczas turnieju nie zbrakło dodatkowych atrakcji takich jak Konkurs żonglerki jak również pokazów tańca nowoczesnego w wykonaniu grupy NO NAME. Przed finałowymi rozgrywkami można było zobaczyć pokaz tańców standardowych w wykonaniu mistrzów okręgu pomorskiego: Kamila Sobczak i Julianny Schmidt.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.