Bawimy się na basenie!

10.01.2015 roku Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, przy okazji organizowania Międzynarodowego Turnieju Hokeja Podwodnego, zaprosili do zabawy również nas i naszych podopiecznych.

Podczas gdy zawodnicy rozgrywali kolejne podwodne mecze, dzieciaki ze świetlicy „na Dolnej” oraz podopieczni Fundacji Artura Siódmiaka miały okazję doświadczyć na własnej skórze czym jest hokej podwodny. Po krótkiej rozgrzewce (jeszcze nie w wodzie) dzieciaki ochoczo wskoczyły do basenu, z którego potem ciężko je było wyciągnąć. Przy wsparciu profesjonalnych zawodniczek hokeja podwodnego, dzieci uczyły się nurkować, a przede wszystkim grać w hokeja pod wodą, co wcale nie okazało się takie łatwe. Kto wie, może podczas tego spotkania narodziły się kolejne talenty?

Bałtyckie Foki i wszyscy, którzy sprawiliście nam tyle radości – dziękujemy !