Dariusz Michalczewski odwiedza zakład karny w Kamińsku

Fundacja wraz z Założycielem pragnie pomagać i motywować nie tylko dzieci, ale również dorosłych dlatego 20 września 2010 roku Dariusz Tiger Michalczewski odwiedził osadzonych w zakładzie karnym w Kamiśnku.

W spotkaniu uczestniczyło 50 skazanych, którzy wysłuchali biografii o karierze sportowej Mistrza oraz informacji związany z aktualną sytuacją życiową, której częścią jest Fundacja „Równe Szanse”. Tygrys opowiedział czym zajmuje się Fundacja i jakie są jej cele oraz dlaczego warto pomagać innym, szczególnie dzieciom i młodzieży.

Dodatkowo więziowe mogli zadawać pytania, na które Gość odpowiadał w humorystyczny sposób, każdy uczestnik spotkania otrzymał fotografię Mistrza wraz z autografem.

Legendarny pięściarz przekazał również na rzecz zakładu karnego dwie biografie zawierające unikalne zdjęcia „Tygrysa”, które zostały umieszczone w bibliotece centralnej jednostki i są dostępne dla ogółu osadzonych.