Głosuj!

Zapraszamy wszystkich do głosowania w konkursie o tytuł ’Gwiazdy Dobroczynności’wybierając najbardziej zaangażowaną społecznie polską Gwiazdę. Plebiscyt organizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Już od 2 grudnia 2013 roku do 10 stycznia 2014 roku można głosować na kandydata, który interesuje się losem potrzebujących, kieruje do nich pomocną dłoń, stając się dla wielu inspiracją i wzorem do naśladowania. Dla nas taką właśnie Gwiazdą jest Dariusz Michalczewski. Jeżeli uważacie podobnie zapraszamy do głosowania. Może dzięki Wam uda się zwyciężyć, co byłoby ważną nagrodą ipodziękowaniem dla „Tigera” za zaangażowanie w pomoc charytatywną.
Konkurs to wspaniała okazja, aby podziękować Gwiazdom za działanie dla innych oraz jest  szansą dla organizacji społecznych, które współpracują z Gwiazdami. Cały dochód z Konkursu przekazywany jest na Fundusz Gwiazd Dobroczynności, który wspiera działalność społeczną Gwiazd.
Zatem zapraszamy do oddawania głosów !!
Jak głosować?
Wystarczy wejść na stronę internetową www.gwiazdydobroczynnosci.pl orazwww.facebook.com/gwiazdydobroczynnosci, zarejestrować się  i jednym kliknięciem wybrać kandydata.
Można oddawać więcej niż jeden głos!