I Halowy Turniej Piłkarski

Dużym sukcesem sportowym jak i organizacyjnym zakończył się I Halowy Turniej Piłkarski im. Andrzeja Salacha organizowany przez Szkółkę Piłkarską Pokoleń Lechii Gdańsk dla chłopców rocznika 2003/2004.
18.01.2014 roku nie zabrakło dodatkowych atrakcji, a największą z nich był pokazowy mecz Lechii Gdańsk z drużyną Dariusza Tigera Michalczewskiego. W zespole Lechii zagrali zawodnicy gdańskiego klubu z sezonu 1982/1983, w którym to Lechia zdobyła Puchar Polski. Wśród zaproszonych przyjaciół w drużynie Tigera był m.in. wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej, a obecnie prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosław Michalski oraz Artur Siódmak, wielokrotny reprezentant Polski w piłce ręcznej.
Ten bardzo ciekawy mecz jak i rywalizację młodych zawodników na bocznej hali Ergo Areny w Sopocie ogladał komplet publiczności. Wspaniała atmosfera na trybunach udzieliła się wszystkim uczestnikom turnieju.
Chłopcy rozpoczynający być może swoją karierę sportową mogli porozmawiać i sfotografować się z byłymi mistrzami sportu takimi jak Dariusz Michalczewski czy Artur Siódmiak.