’Lato z Tigerem’ – Pobierowo

Dnia 31 lipca Dariusz Michalczewski wraz z przedstawicielami Fundacji i zaproszonymi gośćmi odwiedził Pobierowo. Mała nadmorska miejscowość po raz siódmy była gospodarzem zawodów pod hasłem „Przeciąganie Liny Nocą”. Dariusz Michalczewski był gościem honorowym imprezy. Fundacja ze swej strony przygotowała moc sportowych i kulturalnych atrakcji. Zorganizowaliśmy gry i zabawy dla dzieci, w których nie było przegranych – każdy maluch otrzymał nagrody. Gwiazda pierwszej edycji popularnego show – YOU CAN DANCE – Rafał TITO Kryla poprowadził szkółkę tańca dla najmłodszych i nieco starszych, sam również dał pokaz swojego talentu.

Wieczorem ze sceny publiczność oczarował Barry Solone, wokalista z Nowego Jorku, który rozgrzał publiczność wykonaniem popularnych standardów muzyki rozrywkowej.

Na zaproszenie Fundacji do Pobierowa przyjechali także zawodnicy, trenerzy i działacze szczecińskiego klubu bokserskiego – Skorpion Szczecin (www.skorpion.szczecin.pl), którzy zaprezentowali swoje umiejętności zaciekawionym tłumom zgromadzonych turystów.