’Lato z Tigerem’ – Toruń 2009

Ostatni weekend wakacji był dla Fundacji bogaty w wydarzenia. W Toruniu na Stadionie Miejskim, we współpracy z władzami miasta odbył się przedostatni z cyklu event pod hasłem „Lato z Tigerem – Toruń 2009”. Wśród licznych atrakcji nie zabrakło także pokazów walk bokserskich, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród widzów, widowiskowe pokazy karate. Gwiazdy i zaproszeni przedstawiciele lokalnych władz i świata biznesu stoczyli zacięty pojedynek piłkarski. Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje – od gier i zabaw począwszy, na Mini You Can Dance – prowadzonym przez Rafała „TITO” Krylę – skończywszy. Dzieci chętnie próbowały swoich sił na parkiecie, zwłaszcza, że za ich odwagę były nagradzane nie tylko gromkimi brawami zgromadzonej publiczności, ale także upominkami ufundowanymi przez Fundację.

Oprawę artystycznej części naszego pikniku zapewniło dwóch zagranicznych piosenkarzy. Pierwszy na scenie pojawił się amerykański piosenkarz i choreograf – Barry Solone, który zaprosił na scenę zgromadzone panie, które zapraszał do tańca w rytm śpiewanego przez siebie standardu – „Mambo Number Five”.

Gwoździem programu był jednak znany i popularny w Polsce Holenderski muzyk – Jay Delano, który porwał publiczność do tańca w rytm swoich piosenek. Nie zabrakło wśród nich największego przeboju artysty – „Here Comes the Sun”.

Dzięki ładnej pogodzie i radosnej atmosferze, event należał do udanych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Torunia.