Lato z Tigerem w Pobierowie

29 lipca 2011 roku w strugach deszczu odbyły się IX Mistrzostwa Przeciągania Liny Nocą w Pobierowie.

W  tym roku Fundacja „Równe Szanse” stała się współorganizatorem imprezy  w ramach corocznego eventu „Lato z Tigerem” .
Mistrzostwa prowadził Irek Bieleninik, natomiast niekwestionowaną gwiazdą imprezy był wielokrotny Mistrz Świata Dariusz TIGER Michalczewski. Wśród znakomitych gości nie zabrakło czołowych Polskich strongmenów – Jarosława Dymka i Sławomira Toczka, oraz wicemistrzyni świata i Europy w fitnessie Katarzyny Malinowskiej.

Konkursów i atrakcji dla przemoczonej od deszczu publiczności nie zabrakło. Dzieci rozgrzewał Pan Uśmiech ze swoja drużyną oraz energiczna Pippi Langstrumpf z czarnoksiężnikami. Namiot Fundacji wypełniony był po brzegi maluchami z pomalowanymi twarzami  i zajadającymi słodycze. Jak zwykle każdy maluch otrzymał drobny upominek od Fundacji.

Pomimo wyjątkowo niekorzystnej pogody  atmosferę rozgrzały dziewczyny z zespołu Magia do Sambapodczas pokazu  brazylijskiej  samby ubrane w zachwycające w kolorowe pióropusze.  Zawodnicy i trenerzy szczecińskiego klubu bokserskiego – Skorpion Szczecin (www.skorpion.szczecin.pl ) udowodnili, że deszcz im nie straszny prezentując swoje umiejętności.
Niestety z powodu silnego deszczu mistrzostwa  nie odbyły się bez problemów, ale za to publiczność spisała się na medal i pomimo ulewy pozostała  kibicując  swoim drużynom podczas rozgrywek.
Przed finałem, jeszcze bardziej podgrzał atmosferę Michał Koziołek podczas akrobacji rowerowych. Scena i Ulica zlana deszczem nie przeszkodziła mu w skokach i saltach na swoich „dwóch kółkach”, powodując u widzów przecieranie oczu nie tylko od deszczu, ale głównie ze zdumienia. W końcu twórca jedynej w Polsce Wrocławskiej Szkoły Sportów Ekstremalnych  oraz autor programu  „Zajawka w kasku” realizowanego wspólnie z Policją, wie jak prawidłowo uchronić się przed niebezpiecznym upadkiem.

Pogoda jednak wygrała i skutecznie uniemożliwiła przedstawienie zaplanowanych pokazów przez artystów. Deszcz zmusił organizatorów do odwołania głównej atrakcji wieczoru – koncertu finalisty Mu Be The Music – ROTTEN BARK.

Mamy jednak nadzieje, że w przyszłym roku uda się chłopakom zagrać w centrum Pobierowa podczas kolejnych mistrzostw.

Zapraszamy do obejrzenia galerii