Majówka na Sportowo

3 maja 2012 roku w Parku  Kultury i Wypoczynku w Słupsku  odbyła się Majówka na Sportowo.
Nie zabrakło wielu sportowych atrakcji, turnieju piłki noznej, pokazów aikido, judo, gry w ringo, oraz wielu atrakcji dla najmłodszych,  ale najważniejszym  wydarzeniem imprezy był VII Memoriał Aleksego Antkiewicza.
Z okazji memoriału, którego został zorganizowany mecz bokserski  Słupsk – Grodno.
Oczywiście nie mogło zabraknąć na takiej uroczystości honorowego gościa – Dariusza Tigera Michalczewskiego, którego kariera zawodowa rozpoczęła się właśnie w Słupsku, oraz  jego Fundacji.
Fundacja Równe Szanse wraz z pięściarzem wspierają wszelki imprezy promujące sport wśród młodzieży, tak jak miało to miejsce w Słupsku.
Każda taka impreza powoduje, że zaszczepia się w młodych ludziach pasje. W mojej ocenie takich wydarzeń powinno być jak najwięcej , żeby wyciągnąć dzieciaki z domów odciągnąć od komputerów. Sprawić, aby młodzi ludzie zaczęli uprawiać sport, zaczęli się ruszać.  Sport ma wpływ na koncentrację i wydajność.  Im będą mieli lepszą kondycję, tym będą bardziej wydajni w szkołach, a później w pracy
 – mówił Dariusz Michalczewski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy