Międzynarodowy Turniej Bokserski „O Złota Rękawicę Wisły”

W dniach 10-11 Grudnia 2010 roku w Hali Krakowskiej Wisły odbył się jubileuszowy XXX Międzynarodowy Turniej Bokserski „O Złotą Rękawicę Wisły”. Do turnieju zgłosiło się 108 uczestników ( w tym dwie kobiety) z 32 Klubów z całej Polski, Czech i Niemiec.

Patronat na turniejem objął Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse” wraz z Założycielem oraz Tomasz Adamek. Nie zabrakło gości honorowych, taki chak Jerzy Kulej czy Krzysztof „Diablo „Włodarczyk.

Jest to jedna z najbardziej prestiżowych turniejów w Małopolsce, dlatego tym bardziej jesteśmy zaszczyceni, że Fundacja mogła ufundować nagrodę główną w postaci Złotej Rękawicy, która trafiła do pięściarza „Białej Gwiazdy” Mateusza Rzadkosza.

Dodatkowo w pierwszym dniu można było zobaczyć pojedynek w wykonaniu. Patrycja Nalepa a Luisy Kempin z Niemiec. Patrycja jednogłośnie pokonała najlepszą niemiecką zawodniczkę.

Dodatkowo Fundacja ofiarowała sprzęt dla Klubu Wisły Karków, z którym przy organizacji tego Turnieju współpracujemy od kilku lat.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Turnieju umieszczonych na stronie:
www.tswisla.pl