Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej „Równe Szanse”

6 grudnia, data kojarząca się jednoznacznie – imieniny Mikołaja, dla wielu wstęp do Świąt Bożego Narodzenia. A Święta to nic innego jak ciepły, rodzinny okres, w którym nikt nie może być sam, w którym wszyscy jednoczą się w atmosferze miłości i przyjaźni. I My postanowiliśmy zjednoczyć się z innymi i zrobić coś dobrego!
To właśnie 6 grudnia 2014 roku odbyła się pierwsza (i mamy nadzieję nie ostatnia!) edycja Mikołajkowego Turnieju „Równych Szans”, organizowanego we współpracy z Fundacją Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Naszym głównym celem było sprawienie radości dzieciakom w ten szczególny dzień, pokazanie, że rywalizować można z uśmiechem na twarzy, wspaniale się przy tym bawiąc. Ponadto, przy okazji organizacji Turnieju, zbieraliśmy pieniądze na podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Jednak nie pieniądze były tu najważniejsze, a frajda płynąca z z kilkugodzinnej zabawy na boisku i ze spotkania z Mikołajem, który odwiedził nas na naszym Turnieju.
Jak przystało na prawdziwy turniej piłkarski była rywalizacja, niezliczona ilość goli i oczywiście nagrody. Spośród uczestników wyłoniliśmy i nagrodziliśmy najlepszego bramkarza oraz najlepszego strzelca, a wygrane drużyny otrzymały puchary i medale. Zdjęcia z Mikołajem i Śnieżynką były zwieńczeniem kilkugodzinnych zmagań na boisku.

Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się znów przy okazji imienin Mikołaja!