Nowy Klub Pod Patronatem Fundacji Równe Szanse

6  czerwca 2011 roku Fundacja „Równe Szanse”  podpisała umowę patronacką z klubem UKS MDK nr 5 z Bydgoszczy.

Już od kilku lat Fundacja współpracuje z fordońskim klubem podczas organizacji turnieju „Pierwszy  Krok Bokserski” , jak również ściśle współdziałamy z trenem sekcji Mieczysławem Muchą podczas młodzieżowych obozów bokserskich.
Przedstawiciele Fundacji przywieźli do Bydgoszcze cenne prezenty w postaci sprzętu bokserskiego, który będzie alternatywą dla obecnego, pamiętającego bardzo odległe czasy.
Fundacja od kilku już lat wspomaga kluby z takich miast jak: Słupsk, Tarnów, Elbląg, Białystok czy Wieliczka. Cieszymy się, ze MDK Bydgoszcz dołączył do tego grona. Tym bardziej jesteśmy dumni z nowych podopiecznych, ponieważ  odnoszą coraz większe sukcesy na krajowych ringach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.