Patronaty

Fundacja Darka Michalczewskiego wspiera sekcje bokserskie w następujących miastach:

Bydgoszcz – MDK nr. 5

Zajęcia prowadzi Mieczysław Mucha, który od kilku lat współpracuje z Fundacją, prowadząc obozy szkoleniowe dla młodych adeptów boksu organizowane przez Fundację.
w zajęciach uczestniczą chłopcy w wieku 11 – 17 lat, dziewczęta w wieku 13 – 17 lat
Podczas zajęć trenerzy dbają o: ćwiczenia ogólnorozwojowe, przygotowujące do treningu specjalistycznego w boksie, szybkość, wytrzymałość, gibkość, ćwiczenia z przyborami i z trenerem na tarczy

Tarnów – PM TIGER Tarnów

Klub Bokserski „Tiger” Tarnów zaprasza młodzież w wieku od 10 do 17 lat (dziewczęta i chłopców )na bezpłatne treningi bokserskie. Zajęcia treningowe prowadzone są przez trzech wykwalifikowanych trenerów w hali sportowej przy ul Gumniska 28.  http://www.tiger-tarnow.pl/

Białystok – Hetman Białystok

Ośrodek istnieje już od kilku lat. Chłopcy podzieleni są na trzy grupy wiekowe: młodzików, kadetów i juniorów. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów i odbywają się w godzinach popołudniowych pięć razy w tygodniu. Członkowie klubu uczestniczą w zawodach i mają już na swym koncie sukcesy – tytuł Mistrza Polski Juniorów oraz Mistrza Polski Kadetów.

Wieliczka – Klub Sportowy „Górnik” Wieliczka

Elbląg – KSW Tygrys Elbląg

Klub Sportów Walki „TYGRYS” powstał 29.01.1996 roku. Założycielem jest Hieronim Kozakiewicz.
Zapisy: codziennie w Hotelu „ATLETIKON” przy ul. Kościuszki 77a od godziny 18.00 do 20.30.
Treningi prowadzi Hieronim Kozakiewicz oraz Tomasz Chwoszcz.
Zapraszamy młodych adeptów od 10 roku życia.

Słupsk – SKB CZARNI Słupsk

Klub znajduje się przy ul. Ogrodowej 5 i  posiada jedną z najlepszych w Polsce baz treningowych. SKB zdobywa medale mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych i to zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Nad Klubem czuwa Kazimierz Adach oraz Jan Dydak- medaliści olimpijscy, którzy również rozpoczynali karierę w Czarnych jako młodzi chłopcy.

Oleśnica – Powiatowy Integracyjny Klub Sportowy „ORZEŁ”

Na zajęcia treningowe przychodzą nie tylko zawodnicy sekcji i młodzież zainteresowana uprawianiem tego sportu, ale również osoby chcące poprawić swoją kondycję i sprawność fizyczna. Duże znaczenie ma osoba Pana Wojciecha Bartnika – oleśniczanina – wielokrotnego Mistrza Polski i medalistę olimpijskiego w boksie. Klub organizuje cykliczne spotkania z młodzieżą szkół na terenie powiatu oleśnickiego propagujące boks i uprawianie sportu.

Sekcja bokserska liczy 28 zawodników, w tym cztery dziewczęta. Zawodnicy w wieku od 12 do 19 lat. Jest to młodzież z terenu powiatu oleśnickiego – 11 zawodników z terenu gminy Oleśnica, 4 z terenu gminy Dobroszyce, 13 z terenu miasta Oleśnicy.

W sekcji bokserskiej zarejestrowanych jest 13 zawodników w wieku od 17 do 63 lat.