Pogoń za balonem w Chmielnie

21 lipca Fundacja „Równe Szanse” miała okazję przygotować gry i zabawy dla dzieciaków podczas  „Pogoni za balonem” w Chmielnie, który to pościg zorganizował  Polski Touring Klub – z siedzibą w Gdyni .
Najszykowniejszym antykiem automobilowym było eleganckie ferrari. Przejażdżka tym niesamowitym autem była II nagrodą w konkursie wiejskim – grze terenowej. Główną zaś nagrodę – dwa bilety na rejs do Szwecji i z powrotem promem Stena Line wygrała ekipa Omega z Gdańska
Wiele atrakcji czekało również dla najmłodszych. Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi wolontariuszami z kawiarni Starbucks dzieci miały pięknie pomalowane buzie, mogły wziąć udział w wielu konkurencjach sportowych i sprawdzić komu uda się zrobić największą bańkę. Dodatkowo, dzięki Kolibki Adventure Park z Gdyni można było spróbować sił na ściance wspinaczkowej.
Niestety z powodu nieodpowiednich warunków atmosferycznych balon nie mógł wystartować i pościg został przeniesiony do Sierakowic. Jednakże wcześniej balon oraz zabytkowe auta można było podziwiać w pełnej krasie – i przy pełnym słońcu – na chmieleńskim stadionie.