Pożegnalny mecz

15 grudnia 2013 r. na trójmiejskiej  ERGO ARENIE odbyła się gala piłki ręcznej „PGNiG Super Mecz Polska vs Reszta Świata”.

Była to uroczyste  zakończenie kariery znakomitego polskiego szczypiornisty – Artura Siódmiaka srebrnego i brązowego medalisty Mistrzostw Świata.

W meczach żegnających sportowca wystąpiło wiele znakomitości ze świata sportu, biznesu, polityki i mediów
Jedną z atrakcji był także mecz VIP, w którym nie obyło się bez obecności wielkich gwiazd, gdzie  naprzeciw siebie stanęły drużyny Dariusza Michalczewskiego oraz Krzysztofa Skiby. Oprócz znanych kapitanów na parkiecie wystąpili m.in. siatkarz Piotr Gruszka, rajdowiec Kajetan Kajetanowicz, wioślarz Adam Korol, chodziarz Robert Korzeniowski, piłkarze – Piotr Świerczewski, Radosław Michalski i Paweł Kryszałowicz, lekkoatleci – Szymon Ziółkowski i Anita Włodarczyk, mistrzyni fitnessu Aleksandra Kobielak, posłanka Iwona Guzowska i wielu innych.