Pożegnanie wakacji

27 sierpnia 2011 roku Fundacja  „Równe Szanse” wraz z wolontariuszami z kawiarnia STARBUCKS wybraliśmy się pożegnać  wakacje na Błonie Nadwiślańskie do Grudziądza.
Sobotnie  popołudnie i piękna słoneczna pogoda sprawiły, że Błonie odwiedziły tłumy kochających słońce mieszkańców.

Podczas eventu organizowanego przez miasto Grudziądz, Fundacja wraz z wolontariuszami  zajęła się przeprowadzaniem gier  i zabaw dla dzieciaków.  Oczywiście nie odbyło się bez malowania twarzy i mnóstwa nagród.  Namiot Fundacji były  jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc  przez najmłodszych. Podczas kilku godzin zabawy dzieci  miały możliwość  sprawdzenia się w konkurencjach sportowych. Natomiast największą sympatią cieszył się konkurs polegający  na trafieniu piłką do bramki niby nic trudnego a jednak…  Ku naszemu zdziwieniu konkurs cieszył się popularnością  tak samo wśród chłopców jaki i dziewcząt.  Oczywiście najlepszy strzelec otrzymał bramkę.
Kiedy dzieciaki były zajęte zdobywaniem nagród rodzice mogli napić się przepysznej kawy dzięki uprzejmości kawiarni STARBUCKS, która wydelegowała do pomocy cudownych wolontariuszy rozdających kawę.
Jednocześnie na scenie można było usłyszeć  zespoły : NerV, Plac Zabaw i Kurczat. Imprezę poprowadził Krzysztof Skiba  a  Gwiazdą Wieczory był zespół Big Cyc, który rozgrzał publiczność do czerwoności.