Przystanek Św. Mikołaja

1 grudnia 2012 roku Fundacja wraz z  Gdańskim Stowarzyszeniem do Walki z Mukowiscydozą  zorganizowało niesamowitą przygodę na Przystanku św. Mikołaja w Drzewinie. Dzieci chore na Mukowiscydozę oraz dzieci ze świetlicy środowiskowej z Gdańskiej dzielnicy Chełm dzięki sponsorom miały możliwość spędzić dzień wśród „mikołajkowych atrakcji”.
Wycieczkę dzieci rozpoczęły od warsztatów artystycznych, każdy z małych uczestników mógł stworzyć swoje własne bombki oraz pomalować świąteczny kubek. Nie obyło się bez obejrzenia żywej szopki z osłem i kozami. Trochę zziębnięci, ale pełni wrażeń wysłuchali opowiadań o Laponii i opowieści o psach husky. Dzieci miały okazję napić się magicznego napoju od Pani Elf, a po obiedzie odwiedzić prawdziwego św. Mikołaja, który każdemu z dzieci ofiarował cudowne prezenty.

Serdecznie dziękujemy sponsorom: DRUTEX S.A., Lotos Paliwa Sp. z.o.o. oraz Energa S.A,. za umożliwienie dzieciom przeżycia tak cudownego dnia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki