Salos i Fundacja nawiązują współpracę

Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse”, nawiązała współpracę z  Gdańską Organizacją Salos. Dzięki nawiązanej współpracy  będziemy mogli  wspierać swoje działania mające na celu sportowe kształcenie dzieci oraz młodzieży z Gdańska. Mamy nadzieję,  że współpraca  pozwoli nam na wspólne realizowanie ciekawych pomysłów,  które przysporzą  wiele emocji sportowych i sukcesów organizacyjnych.

Organizacja Salos Gdańsk w tym roku obchodzi 20 lecie działania. Zajmuje się  wieloma dyscyplinami sportowymi wśród dzieci i młodzieży , m.in. piłką nożną, siatkówką, tenisem stołowym, zapasami itd. Jest autorem amatorskiej Reprezentacji Gdańska w piłce nożnej dla lat 16, która odnosi ostatnio spore sukcesy.

Zapraszamy na stornę  www.salosgdansk.pl, gdzie można dowiedzieć się więcej o działaniach  Organizacji Salos.