Specjalne Stypendia przyznane!

Zarząd Fundacji Darka Michalczewskiego „Równe Szanse”  wyłonił laureatów tego wyjątkowego Stypendium.
W mieniu Fundacji oraz organizatorów MTB Maraton Cup serdecznie wszystkim GRATULUJEMY!
Wśród wyłonionych stypendystów znajdują się: pływacy, tenisistka, tancerka oraz karateka.
Cieszymy się, że projekt pokazał  jak wielu jest młodych sportowców , którzy są tak wspaniałymi  zawodnikami pomimo swojej niepełnosprawności fizycznej.
Stypendia zostaną  oficjalnie przyznane każdemu z laureatów podczas Maratonów rowerowych w Wielkopolsce, które odbędą się:
1) 28.04 – Czerwonak
2) 25.05 – Czarnków
3) 16.06 – Bralin
4) 05.08 – Chodzież
5) 25.08- Hermanów

Dziękujemy organizatorom – Towarzystwu Sportowemu MTB Team Środa Wielkopolska oraz zawodnikom Maratonów, którzy dzięki swojemu udziałowi  wspierają młodych sportowców.

Szczegóły Maratonów znajdują się na stronie: www.mtbmaratoncup.pl