„Tygrys” Gwiazdą Dobroczynności!


Zapraszamy wszystkich do głosowania w konkursie o tytuł 'Gwiazdy Dobroczynności’ wybierając najbardziej zaangażowaną społecznie polską Gwiazdę. Plebiscyt organizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z tygodnikiem “Newsweek Polska”

Już od 29 listopada do 10 stycznia 2011 roku można głosować na kandydata, który interesuje się losem potrzebujących, kieruje do nich pomocną dłoń, stając się dla wielu inspiracją i wzorem do naśladowania. Dla nas taką właśnie Gwiazdą jest Dariusz Michalczewski. Jeżeli uważacie podobnie zapraszamy do głosowania. Może dzięki Wam uda się zwyciężyć w jednej z kategorii, co byłoby ważną nagrodą i podziękowaniem dla „Tigera” za zaangażowanie w pomoc charytatywną.

Tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” przyznawany jest w pięciu kategoriach Konkursowych Dariusz Michalczewski został zakwalifikowany do dwóch z nich:

Darczyńca organizacji społecznej
Własna działalność społeczna
Dodatkowo dzięki głosowaniu możemy wesprzeć edukację dzieci z niepełnosprawnością słuchu, ponieważ cały dochód z Konkursu o tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” przekazywany jest na Fundusz „Pozytywka”. Zatem zapraszamy do oddawania głosów !!

Jak głosować?
Wystarczy wejść na stronę internetową www.gwiazdydobroczynnosci.pl i jednym kliknięciem wybrać kandydata. Można oddawać więcej niż jeden głos! Dodatkowo wśród głosujących będą rozlosowane nagrody – 5 dwuosobowych voucherów na weekend w Hotelu Marriott w Warszawie.