Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, 09 stycznia 2011r.

19 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grał w tym roku dla dzieciaków z problemami urologicznymi i nefrologicznymi. Fundacja „Równe Szanse” wraz z Dariuszem Michalczewskie zawsze stara się uczestniczyć w akcji Jurka Owsiaka.

W tym roku Fundacja przekazała gadżety z autografami „Tigera” na rożne aukcje w całej Polsce, z których dochód zostanie przekazany na WOŚP. Dodatkowo założyciel Fundacji przekazał swój Pas Mistrza Świata Federacji WBO w kategorii półciężkiej obroniony podczas walki z Markiem Princem w 1998 roku. Dzięki Wam padł rekord i pas został sprzedany za duża sumę. Pomoc i zaangażowanie wielu ludzi sprawiło, że po raz kolejny padł rekord. Miejmy nadzieję, że będzie więcej tego typu akcji, w których zaangażowanie tak wielu ludzi pomoże uratować komuś życie.