XXI Międzynarodowym Turniej Bokserski „Miast Kopernikańskich”

W dniach 21-23 października 2012 roku Miejski Klub Sportowy „START” w Grudziądzu, jak co roku, gościł pięściarzy na XXI Międzynarodowym Turnieju Bokserskim „Miast Kopernikańskich” w hali sportowej przy ulicy Konarskiego 36.

Na ringu w Grudziądzu zawalczyli zawodnicy w dwóch kategoriach wiekowych: Junior (1995-1994) i Kadet (1997-1996).
Najlepszym zawodnikiem W kategorii Junior został Kacper Kuligowski (Łokietek Brześć Kujawski)
Najlepszym zawodnikiem w kategorii Kadet został Adrian Raciniewski (Pomorzanin Toruń)

Fundacja „Równe Szanse” od lat wspiera MKS START Grudziądz w organizowaniu tego Turnieju. I tym razem nie mogło nas zabraknąć.

Fundacja po raz kolejny objęła Turniej patronatem sportowym i  za sponsorowała puchary dla zawodników.