„Wielkanocne jaja” w Kręgielni

Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse” z okazji Świąt Wielkanocnych również przygotowała mała niespodziankę dla grzecznych dzieci.  11 kwietnia w ramach akcji „Wielkanocne jaja” przygotowaliśmy dla dzieciaków kilka niespodzianek.  Najpierw dzięki uprzejmości wolontariuszy z kawiarni STARBUCKS w Gdańsku, dzieciaki ze Stowarzyszenia „Klubu Przyjaciół Strzyży” miały możliwość ozdobienia różnymi wspaniałościami czekoladowe babeczki oraz zrobienia do picia wymarzoną gorąca czekoladę.  Na koniec wszyscy otrzymali drobne upominki od Fundacji.
Najważniejsza atrakcja wieczoru była jeszcze przed nami.  W ramach upominku od „Zająca” dzieciaki miały możliwość zagrać w kręgle w MK Bowling w Centrum Handlowym Manhattan w Gdańsku.  Większość dzieciaków grała po raz pierwszy, ale dzięki dziewczynom z kawiarni STARBUCKS, które sprawdziły się jako wzorowe trenerki, podopieczni w mig  pojęli zasady i techniki rzutu kulą. Oczywiście każdy  rzucał w miarę swoich możliwości i sił, a dla najlepszych czekały plecaki i torby sportowe.

Serdeczne podziękowania dla wolontariuszy z kawiarni STARBUCKS, bez których cały projekt nie udałby się tak wspaniale.