„Imieniny Jana z Kolna” – Kolno 27 czerwca 2010

27 czerwca w Kolnie odbyła się pierwsza w tym roku impreza z cyklu „Lato z Tigerem”. Władze miasta wraz z Fundacją „Równe Szanse” przygotowały mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Najmłodsi mogli uczestniczyć w grach i zabawach, nieco starsi sprawdzić się w szybkim kursie tańca prowadzonym przez gwiazdę pierwszej edycji popularnego show – YOU CAN DANCE – Rafał TITO Kryla. Nie zabrakło również widowiskowego i efektywnego pokazu formacji break dance CRAZY TWISTING GROUP z Łomży, których umiejętności i profesjonalizm przyciągnął fanów tańca przed scenę. Dzięki młodzieży z klubu MUKSKF Dragon mogliśmy zobaczyć świetny pokaz karate. Dodatkowo w przerwach pomiędzy walkami amatorskimi swoje zdolności zaprezentowały mażoretki z Koleńskiego Domu Kultury.

Do Kolna przyjechali także zawodnicy i trenerzy klubu bokserskiego – KSW Tygrys z Elbląga, KW Hetman z Białegostoku oraz Boxing Team z Chojnic, którzy zaprezentowali swoje umiejętności zaciekawionym tłumom zgromadzonych mieszkańców.

Emocji nie zabrakło do ostatniej chwili podczas walki wieczoru o pas BBU wagi lekkiej na ringu Dariusz Snarski pokonał Dzmitria Lubaczkina z Białorusi.

Wieczorem ze sceny publiczność oczarował Denzel, wokalista z Belgii, który rozgrzał publiczność wykonaniem swoich przebojów, jak również, popularnych standardów muzyki rozrywkowej.