Obóz bokserski dla młodych pięściarzy, 22-29 styczeń 2011r

Dwudziestu młodych pięściarzy z 11 klubów bokserskich z całej Polski przez siedem dni szlifowało swoje umiejętności na zimowym obozie szkoleniowym w Międzyzdrojach. Dzięki Fundacji już po raz trzeci młodzi adepci boksu mogli wziąć udział w zimowym obozie pod okiem profesjonalnych trenerów boksu Mieczysława Muchy i Henryka Żołnowskiego.

To już prawie tradycja, że obozy zimowe odbywają się , co roku w rezydencji Bielik w Międzyzdrojach. Poranne treningi odbywały się na plaży, popołudniu chłopcy ćwiczyli na Sali poznając nowe techniki walki a nas koniec dnia korzystali z szerokiej bazy rekreacyjnej ośrodka.

„Dzięki codziennym treningom młodzi ludzie zyskują możliwość wyćwiczenia kondycji, doskonalenia technik bokserskich, dopracowania braków i poznania innowacji szkoleniowych – mówi Dariusz Tiger Michalczewski. Jak twierdzą trenerzy – jeden taki tygodniowy obóz jest dla młodego pięściarza jak pól roku treningów w klubie.