Pas Mistrza Świata jedną z najbardziej wartościowych licytacji WOŚP

19. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zagrał 9 stycznia 2011 r. w Polsce i na całym świecie, już za nami. Dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi udało się zebrać kwotę 47,2 milionów złotych. Serwis Allegro już w grudniu 2010 r. uruchomił specjalną platformę aukcje.wosp.org.pl. W tym roku padł kolejny rekord. Na aukcjach Allegro użytkownicy zebrali kwotę 3 623 683 PLN.

Na tegoroczną akcję swoje najbardziej wartościowe trofeum z czasów kariery zawodowej przekazał Dariusz Tiger Michalczewski. Oryginalny Pas Mistrza Świata Federacji WBO Dariusza Tiger Michalczewskiego został wylicytowany za bardzo wysoką kwotę (trzecia największa licytacja na Allegro), która zasiliła konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak mówi Dariusz Tiger Michalczewski:

„Jest mi bardzo miło, że również w ten sposób mogę pomagać dzieciom. Pas Mistrza Świata Federacji WBO to nie tylko symbol siły, ale także potwierdzenie, że wszystko w życiu jest możliwe, jeżeli tego bardzo się chce. To symbol marzeń, które się spełniły. I właśnie tego – spełnienia marzeń – życzę dzieciom, dla których w tym roku grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”.