Program MUUVIT!

Dariusz Tiger Michalczewski został ambasadorem Programu RESPECT your HEALTH Euroschools 2012 – oficjalnego projektu odpowiedzialności społecznej UEFA EURO 2012.
Program Respect Your Health wyruszył z kolejnym projektem – MUUVIT, którego celem jest nauka dzieci zdrowego trybu życia.  Program polega na zaangażowaniu uczniów szkół podstawowych w aktywność fizyczną, zadbanie o dietę i walkę z używkami, takimi jak alkohol i papierosy. Młodzi ludzie zbierając punkty i pracując w grupach, połączą zdrową rywalizacja z nauką.
Pierwsza edycja programu wystartowała w Poznaniu, następne odbyły się we Wrocławiu i Warszawie. Natomiast 12 kwietnia 2012 roku miała miejsc pierwsza inauguracja projektu MUUVIT w Województwie Pomorskim.
Dariusz Michalczewski jako Ambasador Programu RESPECT your HEALTH był honorowym gościem podczas oficjalnej  inauguracji, która miała miejsce  w Szkole Podstawowej nr 77 w Gdańsku przy ulicy Orłowskiej 13.

„Cieszę się, że powstają takie ciekawe projekty łączące przekazywanie wiedzy  w formie zabawy i  rywalizacji sportowej. Miło obserwować, że szansę jaką otrzymaliśmy  w związku z UEFA EURO 2012 również wykorzystujemy, by uczyć najmłodszych aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania…” – podsumował Dariusz Michalczewski

Pan Dyrektora Bogdana Derkowski oraz  dzieci z klasy I przygotowały  program artystyczno – sportowy i wspólnie posadziły drzewo, o które będą dbać jak o własne zdrowie  i samopoczucie.
Na koniec Dariusz Tiger Michalczewski przekazał do szkolnej biblioteki wyjątkowy album „TYGRYS- To Ja!” oraz rozdał autografy, małym sportowcom, ze specjalnymi dedykacjami.

O szczegółach programu  można poczytać na stronie www.v4sport.eu/pl orazwww.muuvit.com/polska

Zapraszamy do obejrzeniaz zdjęć