Turniej bokserski w Stepnicy

Fundacja została zaproszona do objęcia patronatu nad I Międzynarodowym Turniejem Bokserskim „Młodzież współzawodniczy w ringu, nie na ulicy” bokserskiego, zorganizowanego przez zarząd Klubu Sportowego „Promyk” Czarnogłowy i Urząd Gminy Stepnica w miejscowości Stepnica k. Goleniowa.

Fundacja przyjęła tę propozycję, wsparła ją medialnie, Darek Michalczewski i przedstawiciele FDM wzięli udział w ww. imprezie promującej boks, który stał się domeną niewielkiej Stepnicy oraz ufundowała nagrodę w postaci telewizora plazmowego. Do udziału zaproszono kilkanaście klubów z Polski ponadto z Niemiec i Dani. Zawody rozegrano w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Przybyło prawie 100 zawodników i odbyło się niemal 50 walk. Ring ustawiony był przy szkole Podstawowej na świeżym powietrzu. Turniej był „uroczysty” z okazji 40-lecia działalności i pracy na rzecz pięściarstwa -trenera i prezesa klubu: Zygmunta Wołyńskiego. Zatem w małej Stepnicy miał miejsce wielki turniej. Dopisała frekwencja uczestników z całej Polski oraz z Niemiec, jak też widzów, łącznie ok. dwóch tysięcy osób.

Darek Michalczewski wręczył w imieniu Fundacji nagrodę główną – telewizor plazmowy dla najlepszego zawodnika turnieju, medale i puchary otrzymali najlepsi na ringu: Sylwester Kozłowski – junior młodszy z Gwardii Warszawa, Piotr Karmazyn – junior z Promyka Czarnogłowy oraz Adam Saleta – młodzik z Olimpu Szczecin. Zawodnicy otrzymali koszulki z logo Fundacji Fortuna i FDM Równe Szanse.