Turniej Tańca „Wiosenny Uśmiech 2011”

Fundacja wspiera nie tylko sporty walki, ale także wszelkie działania mające na celu propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży.Dlatego w sobotę 12 marca 2011 r. zapraszamy do  sali gimnastyczna Szkoły Podstawowej Nr 85 w Gdańsku-Jasieniu, gdzie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Tańca „Wiosenny Uśmiech 2011” organizowany przez Studio Tańca Beata z Gdańska.

Podobnie jak w ubiegłych latach, jednym ze sponsorów turnieju będzie Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse”. Fundacja dla wszystkich młodych tancerzy ufundowała medale i dyplomy, a dla najlepszych puchary.
Mamy nadzieję, że zmaganiom tancerzy będzie towarzyszyła liczna widownia, która będzie głośno oklaskiwała umiejętności uczestników turnieju. Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zobacz program Turnieju Tańca  „Wiosenny Uśmiech 2011”