XXXVII Międzynarodowy Turniej Bokserski w Grudziądzu

W dniach 26 – 29 maja 2010 roku odbył się XXXVII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Ryszarda Redo o Puchar Prezydenta Grudziądza pod patronatem Fundacji Darka Michalczewskiego – Równe Szanse.

Fundacja przekazała na cele organizacyjne koszulki z emblematem klubu oraz medale i nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników.

Turniej ten zwany jest przez wielu „Małymi Mistrzostwami Europy Juniorów”, co doskonale oddaje jego rangę. Niestety w ostatniej chwili zrezygnowały z udziału w zawodach ekipy z Turcji, Francji, Włoch Bułgarii oraz Anglii jednakże nawet to nie obniżyło emocji i wrażeń na ringu.

Za najlepszą walkę turnieju uznano pojedynek finałowy w wadze 75 kg, w którym Rosjanin Andriej Jefriemienko pokonał Szweda Simona Lundborga.

Międzynarodowy Turniej Bokserski w Grudziądzu to jedna z największych tego rodzaju imprez w Polsce.

Jeżeli chcecie przeczytać więcej o turnieju zapraszam na strony:
www.nowosci.com.pl
faktygrudziadz.pl