Aktualności

28 lutego 2015 Fundacja dla Dzieci VIVADENTAL gościła w swojej klinice podopiecznych Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego „Żuławski Słonecznik” oraz dzieci z Domu im. Janusza Korczaka w Gdańsku. Spotkanie, które udało się zorganizować łącząc siły Fundacji dla Dzieci Vivadental, Fundacji Darka Michalczewskiego „Równe Szanse”

Czytaj więcej

Ogłaszamy nabór na Stypendia „Szukamy Nowego Tigera”! Stypendium dedykujemy dzieciom i młodzieży szkolnej – ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. O stypendia mogą ubiegać się nie tylko przedstawiciele boksu, ale każdej dyscypliny sportowej z całej Polski.

Czytaj więcej

Z wizytą w Giemlicach

28 stycznia 2015 roku Dariusz Michalczewski wraz z Fundacją i reprezentantką zaprzyjaźnionego Centrum Nurkowego „Tryton” złożyli wizytę dzieciom w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym „Żuławski Słonecznik” w Giemlicach.

Czytaj więcej

Bawimy się na basenie!

10.01.2015 roku Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, przy okazji organizowania Międzynarodowego Turnieju Hokeja Podwodnego, zaprosili do zabawy również nas i naszych podopiecznych.

Czytaj więcej